DEKUPE HİZMETLERİ VE RETOUCH HİZMETLERİ

ücretsiz.hakki.sener

DÜNYANIN HER YERİNDE VE TÜRKİYE’ DE

SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR. ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ.
FOTOĞRAFLAR 300X198 PİKSEL OLMALIDIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
AYRINTILI VE GELİŞMİŞ İLAN ARAMAK İÇİN YUKARIDA BULUNAN İLAN ARA – Anasayfa SEKMESİNİ SEÇİNİZ

DEKUPE HİZMETLERİ

HER ANIMIZI VE YA ÇEŞİTLİ OBJE VE EŞYALARIMIZI FOTOĞRAF MAKİNALARI VEYA FOTOĞRAF ÇEKME ÖZELLİĞİ BULUNAN CEP TELEFONLARI İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİĞİMİZ VEYA MEVCUT BULUNAN DİĞER RESİMLERİMİZ ARKA PLAN OBJELERİ VE ÖN ANA OBJE VEYA OBJELER OLMAK ÜZERE İKİ KISIMDAN OLUŞMAKTADIR. DEKUPE İŞLEMİ ÖN PLANDA BULUNAN ANA OBJENİN ARKA PLANDAN AYRILARAK DAHA SADE VE GÖZE ÇARPAR BİR HALE GETİRİLMESİDİR. AYRIŞTIRILAN ANA OBJELERE EKSTRA EFEKTLER UYGULANARAK DAHA ETKİLİ BİR GÖRÜNÜM SAĞLANABİLİR. BU İŞLEM GENELLİKLE NESNELERİN WEB SİTELERİNDE TANITIM VE E-ALIŞVERİŞ SİTELERİNDE TEŞHİR VE GÖRSEL OLARAK YAYIMLANMASI VE BUNA BENZER İŞLEMLER İÇİN KULLANILIR. E-TİCARET, MOBİLYA ÜRÜNLERİ, OTOMOTİV ÜRÜNLERİ, SAYİ ÜRÜNLERİ , TEKSTİL ÜRÜNLERİ BU YÖNTEM İLE ÖN PLANA ALINMAKTADIR.

Web Tasarım Seo Logo Hizmetleri Hakkı ŞENER

RETOUCH HİZMETLERİ

RETOUCH İŞLEMİ 3D SHADOWS GÖLGE EFFECTİ, KADRAJLAMA, ÖLÇÜLENDİRME, RENK AYARI, YANSIMA EFFECTİ, ZEMİN AYARI, FOTOĞRAF ÇEKİMİ GİBİ İŞLEMLERİ VE RESİMLERİ BİRLEŞTİRME İŞLEMLERİNİ KAPSAMAKTADIR.

3D SHADOWS GÖLGE EFFECTİ
BU EFEKT UYGULANAN ÜRÜNLERİNİZ DAHA GERÇEKÇİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUR.
KADRAJLAMA
BU İŞLEMDE DEKUP UYGULANAN ANA OBJELERİN ÖN PLANA ÇIKARILMASI AMAÇLANMAKTADIR. KADRAJLAMA BÜYÜK VE KÜÇÜK GÖRSELLER KULLANILAN WEB SİTELERİ VE E-TİCARET SİTELERİNDE UYGULANMAKTADIR.
ÖLÇÜLENDİRME
HER FOTOĞRAF ÇEKİMDEN SONRA KULLANIM YERİVE AMACINA GÖRE ÖLÇÜLENDİRMEYE TABİ TUTULABİLİR. WEB SİTELERİNDE ÖLÇÜLENDİRME FOTOĞRAFLARIN DÜZGÜN GÖRÜNMESİNİ VE HIZLI AÇILMASINI SAĞLAYACAKTIR. DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ RESİMLER WEB SİTELERİNDE KOLAY VE HIZLI AÇILMAKTADIR. FOTOĞRAF ÖLÇÜLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR.6048X4032, 3872X2592, 3008X2000, 2400X1600, 2048X1536, 1800X1200, 1600X1200, 1280X960, 1024X768, 800X600, 640X480
RENK AYARI
RENK AYARI RESEMLERİN GÖRSELLER İÇİNDE VE DEĞİŞİK ARKA PLANLAR DA KULLANILMASINDA ÖNEM KAZANMAKTADIR. BU SAYEDE RESİMLERİN UYUMU ARKA PLANA YADA ÖN PLANA ALINMASI VE BEYAZ AYARLARI YAPILMAKTA GENELLİKLE RESİMLERDE MEYDARA GELEN GENEL GRİ TON ORTADAN KALDIRILMAKTADIR.
YANSIMA EFFECTİ
RESİMLERİNİZE DAHA DİKKAT ÇEKİCİ VE GÜZEL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR. ANA OBJENİN HER HANGİ BİR YÖNE AYNA VARMIŞ GİBİ YANSITILMASI İLE OLUR.
ZEMİN AYARLARI
ANA OBJENİN RENGİNE VE ÖZELLİKLERİNE GÖRE ARKA PLAN ZEMİNİNİN AYARLANMASI DEĞİŞTİRİLKESİ İŞLEMİDİR.
ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ
ÜRÜN FOTOĞRAFLARI GÜNÜMÜZ E-TİCARET VE WEB SİTELERİ İLE YAPILAN TANITIM , TEŞHİR VE SATIŞ İŞLEMLERİNDE BÜYÜK ÖNEME SAHİPTİR. KATALOGLAR, WEB SİTELERİ, TANITIM SİTELERİ VS.VB. İÇİN PROFESYONEL MAKİNALAR İLE FLAŞSIZ ÜRÜN ÇEKİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

Web Tasarım Seo Logo Hizmetleri Hakkı ŞENER

İLETİŞİM:
İnt.adrs.
www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
İNTERNET SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR, ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİR İLANLARI YÖNETEBİLİRSİNİZ. (Fotoğraflar 300×230 piksel olmalıdır.)
www.hakkisenerajans.com
AJANSIMIZDA ÜYELİK VE TANITIM ÜCRETSİZDİR.
www.hakkisener.com
Hotmail:
hakkisenertatil
hakkisenergayrimenkuldanismanlik
hakkisenerajans
hakkisenerkozmetik
TEL:0536 406 22

Web Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENER

Web Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERÜcretsiz Üyelik Ücretsiz İlan ve Tanıtım Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENER (14)Web Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERWeb Tasarım Seo ve İnternet Hizmetleri Hakkı ŞENERÜcretsiz Üyelik Ücretsiz İlan ve Tanıtım Hakkı ŞENERÜcretsiz Üyelik Ücretsiz İlan ve Tanıtım Hakkı ŞENERÜcretsiz Üyelik Ücretsiz İlan ve Tanıtım Hakkı ŞENERÜcretsiz Üyelik Ücretsiz İlan ve Tanıtım Hakkı ŞENERİLETİŞİM:
İnt.adrs.
www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
İNTERNET SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR, ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİR İLANLARI YÖNETEBİLİRSİNİZ. (Fotoğraflar 300×230 piksel olmalıdır.)
www.hakkisenerajans.com
AJANSIMIZDA ÜYELİK VE TANITIM ÜCRETSİZDİR.
www.hakkisener.com
Hotmail:
hakkisenertatil
hakkisenergayrimenkuldanismanlik
hakkisenerajans
hakkisenerkozmetik
TEL:0536 406 22

Okumaya Devam Et

© 2022 Hakkı Şener Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri. All Rights Reserved