PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ

DÜNYANIN HER YERİNDE VE TÜRKİYE’ DE
SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR. ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİRSİNİZ.
FOTOĞRAFLAR 300X198 PİKSEL OLMALIDIR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
AYRINTILI VE GELİŞMİŞ İLAN ARAMAK İÇİN YUKARIDA BULUNAN İLAN ARA – Anasayfa SEKMESİNİ SEÇİNİZ

PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ

HER İNSANIN YAŞAMINI SÜRDÜRMESİ İÇİN BARINMAYA BARINMAK İÇİNDE BİR EVE İHTİYACI VARDIR. EVLERDE YAŞAMIMIZI SÜRDÜRMEMİZ İÇİN ZEVKİMİZE GÖRE DİZAY ETTİĞİMİZ BİR ÇOK EŞYALARIMIZ BULUNMAKTADIR.

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-1

BU EŞYALAR ZAMANLA EV ORTAMINDA OLUŞAN BİR ÇOK KİRİ ÜZERİNE ALARAK KİRLENMEKTE

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-2

BU KİRLENMELER İLEDE RENKLERİ KARARMAKTA SARARMAKTA KÜFLENEREK YEŞİLLENMEKTE VS. ÇEŞİTLİ İSTENMEYEN GÖRÜNÜMLER ALMAKTADIR. ÖRNEĞİN MUTFAĞINIZDA BULUNAN BİRBİRİNDEN GÜZEL MUTFAK DOLAPLARINIZ. MUTFAKTA YAPILAN OLAĞAN İŞLEMLERDEN DOLAYI KİRLENİP YAĞLANIP DOĞAL RENKLERİNİ YİTİREBİLİR. ÖRNEĞİN KAR BEYAZI MUTFAK DOLAPLARINIZ SAP SARI OLMUŞ OLABİLİR. AYRICA BU KİRLER ÖYLE NORMAL TEMİZLİK İŞLEMLERİ , ISLAK BEZLER İLE YAPILAN SİLMELERDE İSTEDİĞİNİZ ESKİ BEMBEYAZ GÖRÜNÜMÜ ALMAZ. BÖYLE DURUMLARDA KENDİNİZİ YORMADAN OVMADAN YAPACAĞINIZ ÇOK BASİT İŞLEMLER İLE BU KİRLERDEN KURTULABİLİRSİNİZ.
BUNUN İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ELİNİZE BİR TEMİZLİK SİNGERİ YADA BİR BEZ ALIP YIKADIKTAN SONRA SIKIP SUYUNU ÇIKARIP, GÜNLÜK OLARAK EVDE KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ BULAŞIK DETERJANINIZI DİREK OLARAK SİNGERİN VEYA BEZİN ÜZERİDE DÖKÜP

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-4

DİREK OLARAK MUTFAK DOLABINIZIN KİRLİ YÜZEYİNE OVMADAN SÜRMENİZDİR. BU SÜRME İŞLEMİ KİRLİ YÜZEYİ YOĞUN BİR ŞEKİLDE ISLATACAK VE ÜZERİNDE İNCE BİR DETERJAN TABAKASI OLUŞACAK ŞEKİLDE OLMALIDIR.

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-4

BU İŞLEM HER YERİNE UYGULANDIKTAN SONRA YAKLAŞIK 2 SAAT YADA DETERJANIN KURUYANA KADAR OLMALIDIR.

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-5

SONRA BİR KABA AYNI DETERJANDAN VE BİR MİKTAR SU KOYARIZ VE AYNI SİNGER İLE KENDİMİZİ YORMAYACAK BİR OVMA İLE SİLER SİNGERİ YIKAR TEKRAR SİLERİZ .KİR YOĞUNLUĞUNA GÖRE DETERJANLI SUYUNUZU DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. BU SİLME İŞLEMİNİN ARKASINDAN KURU BİR BEZ VEYA PEÇETE İLİ KURULARSANIZ TEMİZLİK SONRASI FARKI GÖRMÜŞ OLURSUNUZ.

Hakkı ŞENER PROFESYONEL TEMİZLİK İŞLERİ-6

BU İŞLEMİ DİĞER KİRLİ YÜZEYLERİN TEMİZLİĞİNDEDE KULLANABİLİRSİNİZ. BU İŞLEM SİZİN SAATLERCE OVARAK BASTIRIP SİLEREK ÇIKARABİLECEĞİNİZ KİRLERİ OVMADAN KENDİNİZİ YORMADAN ÇIKARIP TEMİZLEYEBİLECEĞİNİZ BİR YÖNTEMDİR. TEŞEKKÜR EDERİZ.

İLETİŞİM:
İnt.adrs.
www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
İNTERNET SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİR, ÜCRETSİZ İLAN VEREBİLİR İLANLARI YÖNETEBİLİRSİNİZ. (Fotoğraflar 300×230 piksel olmalıdır.)
www.hakkisenerajans.com
AJANSIMIZDA ÜYELİK VE TANITIM ÜCRETSİZDİR.
www.hakkisener.com
Hotmail:
hakkisenertatil
hakkisenergayrimenkuldanismanlik
hakkisenerajans
hakkisenerkozmetik
TEL:0536 406 22

Okumaya Devam Et

© 2021 Hakkı Şener Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri. All Rights Reserved