KISA BİLGİLER LÜTFEN OKUYUNUZ.

BAKICILAR (UZMAN, EĞİTİMLİ)
YARDIMCILARA DÜZENLİ VE RAHAT BİR HAYAT VE GÜNLÜK ÇALIŞMALARIMIZA DESTEK OLMALARI İÇİN İHTİYAÇ DUYARIZ. GÜNLÜK ÇALIŞMALARIMIZ ARASINDA YAŞLI EBEVEYNLERİMİZ VEYA KÜÇÜK ÇOCUKLARIMIZIN BAKIM VE İHTİYAÇLARIYLA İLGİLENMEK OLABİLİR. İŞTE BÖYLE DURUMLARDA ÇEŞİTLİ KONULARDA UZMANLAŞMIŞ BAKICILARDAN YARDIM ALABİLİR YADA DESTEĞE İHTİYAÇ DUYABİLİRİZ. YAŞLI YADA HASTA YAKININIZIN İĞNESİNİ YAPACAK, İLAÇLARINI TAKİP EDECEK BİR BAKICIYA YADA YENİ DOĞMUŞ BEBEĞİNİZ İÇİN BEBEK BAKIMI DİYE ADLANDIRILAN MAMA VERME ALTINI DEĞİŞTİRME, EĞLENDİRİP İLGİLENME İŞLERİNDE YARDIMA İHTİYAÇ DUYABİLİRSİNİZ. İŞTE BÖYLE DURUMLARDA EĞİTİMLİ VE İŞİNDE UZMAN BAKICILAR HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÜCRETLİ ÇALIŞAN OLARAK SİZLERE HİZMET ETMEKTEDİR.

HASTABAKICILAR
DOKTORLARIN ELİ KOLU DİYE TANIMLAYABİLECEĞİMİZ ÖNEMLİ YARDIMCILARINDANDIRLAR. BİR HASTANIN MUAYENESİ TEDAVİSİ REHABİLİTE EDİLMESİ GİBİ İYİLEŞME YOLUNDAKİ ADIM VE SÜREÇLERDE DOKTORLARIN TEDAVİ METODLARINI UYGULAYAN KİŞİLERDİR. AYRICA HASTA BAKICILAR GÜNLÜK HAYATTA İNSANLARIN KENDİ KENDİLERİNE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ OTURMA, YATMA, KALKMA, GİYİNME, SOYUNMA, YÜRÜME, BANYO VE DUŞ ALMA, SAÇ BAKIMI YAPMA , YEMEK YEME VS. VB. SAYILABİLECEK BİR ÇOK BASİT VE FARKINDA OLMADAN GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞLER HASTA OLUNCA BİR ANDA İMKANSIZ VE YAPILAMAZ İŞLER DURUMUNA GELEBİLİR İŞTE BÖYLE DURUMLARDA HASTA VE YAŞLILARIMIZIN DOST VE YARDIMCISI HASTA VE YAŞLI BAKIMCILARI OLMAKTADIR. ONLAR DOKTORLARIN YANI SIRA YAŞLI VE HASTALARINDA ELİ KOLU, KOLTUK DEĞNEĞİ ,EN YAKININDAKİ İNSAN SOHBET MUHABBET ARKADAŞI VE HER ŞEYİ OLMAKTADIR. HASTA BAKICILARIN SAYABİLECEĞİMİZ BAZI GÖREVLERİ ŞUNLARDIR, HASTALARIN BAŞINDA NÖBET TUTAR, HASTANIN AİLESİ, BAKIMEVİ HUZUREVİ, DOKTORU, VE DİĞER İLGİLİ KİŞİLER ARASINDA KOORDİNASYONU SAĞLAR., HASTAYA MASAJ YAPAR VEYA YAPILMASINI SAĞLAR, YATAĞININ BAKIM VE TEMİZLİĞİNİ YAPAR, BESLENMESİNE YARDIMCI OLUR., EGZERSİZ YAPTIRIR VEYA YAPILMASINI SAĞLAR, HASTANIN BULUNDUĞU ODANIN TEMİZ, HAVALANDIRILMIŞ VE YETERLİ AYDINLATMA SİSTEMİNİN OLMASINI SAĞLAR, HASTANIN GİYİNMESİ, GİYSİLERİNİN ÇIKARILMASI VE YAKIN KİŞİSEL BAKIMINI YAPAR, DOKTORLARIN ÖNERDİĞİ İLAÇ VE TEDAVİLERİ UYGULANMASINI TAKİP EDER., HASTANIN İSTEDİĞİ DİĞER OLUMLU İSTEKLERİ GERÇEKLEŞTİRİR.

YATILI BAKICILAR
YATILI BAKICILAR HASTA BAKICI VE BAKICILARIN YAPMIŞ OLDUĞU İŞLEMLERİ 24 SAAT ESASINA GÖRE SÜREKLİ OLARAK DEVAM ETTİREN VE SANKİ BİR AİLE BİREYİ GİBİ AYNI EVDE ANLAŞILAN SÜRE KADAR YAŞAYAN ÜCRETLİ KİŞİLERDİR. BU TARZ BAKICI TERCİHLERİ DEVAMLI TAKİP VE İŞLEM DEVAMLILIĞI GEREKLİ OLAN VE KİŞİLERİN ÖZEL TERCİHLERİ SONRASINDA BAŞVURULAN DURUMLAR OLMAKTADIR.

OYUN ABLALARI VE ABİLERİ (UZMAN, EĞİTİMLİ)
ÇOCUKLARIMIZIN KİŞİSEL VE MOTOR HAREKETLER DİYE TABİR EDİLEN AKTİVASYONLARININ GELİŞİMİNE YARDIMCI OLURLAR AYRICA ÇOCUĞUNUZLA SİZİN YETERİNCE İLGİLENME DURUMUNUZ OLMADIĞINDA YADA POROFESYONEL OLARAK ÇOCUĞUNUZLA BAZI DÖNEMLERDE İLGİLENİLMESİ İSTEDİĞİNİZ DURUMLARDA ONLARIN EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ VAKİTLER GEÇİRMESİNİ SAĞLAYACAK EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ OYUNLAR İLE EĞİTİM VE GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNURLAR. OYUN ABLA VE ABİLERİ ÇOCUKLARINIZA ŞU KONULARDA FAYDALI OLABİLİRLER. DOKTOR VE UZMAN KİŞİLERİN TAVSİYELERİ VE İSTEKLERİNİ UYGULAYARAK MOTOR VE KİŞİSEL GELİŞİMLERİNE YARDIMCI OLURLAR, OYUN OYNARKEN YABANCI BİR DİL ÖĞRENMELERİNİ SAĞLAYABİLİRLER, EV ÖDEVLERİNİN YAPILMASINA YARDIMCI OLURLAR, ÇOCUKLA İLGİLENİLMESİ GEREKEN ÖZEL DURUM VE SAATLERDE YARDIMCI OLURLAR, TATİL VE DİĞER ORGANİZASYONLARDA ÇOCUKLARINZLA İLGİLENİRLER, ÇOCUKLARDA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI OLUŞTURURLAR, ÇOCUKLARI İYİ BİR EĞİTİM VE KÜLTÜREL SOSYAL ALIŞKANLIK KAZANIMI BOYUTUNDA GELİŞİMİNİ SAĞLAR, SPOR VE DİĞER AKTİVİTELER DE YARDIMCI OLUR, ÇOCUKLARIN OKULDAN ALINMASI OKULA GÖTÜRÜLMESİ DURUMLARINDA YARDIMCI OLUR, EBEVEYNLERİN KENDİ İŞ VE ÖZEL DURUMLARINA DAHA FAZLA VAKİT AYIRMASINI VE MOTİVE OLMALARINI ÇOCUK YÜKÜNÜ DEVRALARAK SAĞLARLAR.

ÖZEL DERS VERENLER
ÇOCUKLARINIZA ÇEŞİTLİ DERS GURUPLARINDA VEYA DERSLERDE EVİNİZE GELEREK BİZZAT BELİRLİ SÜRELER KADAR DERS VEREN VE EĞİTİMLERİNE KATKIDA BULUNAN ÜCRETLİ PERSONELDİR. ÇOCUKLARINIZA DERSLERİNDE YARDIMCI OLURKEN HOŞ VAKİT GEÇİRMESİNE VE ÖRNEK ABİ ABLA MODELİ OLUŞUMUNA DA KATKI SAĞLARLAR.

EVCİL HAYVAN BAKICILIĞI (KÖPEK GEZDİRME, HAYVAN BAKIMI VS.VB)
BU KİŞİLER EVCİL HAYVANLARINIZLA İLGİLENEMEDİĞİNİZ ZAMANLARDA ONLARLA İLGİLENEN GEZDİRİP DOLAŞTIRAN, KİŞİSEL BAKIMLARINI YAPAN, VETERİNER BAKIMLARINI YAPTIRAN, KUAFÖR TIRAŞ HİZMETLERİNİ YAPTIRAN, BESLENMELERİYLE İLGİLENEN KİŞİLERDİR. HEPSİ EĞİTİMLİ VE KONUSUNDA UZMAN PERSONELDEN OLUŞMAKTADIR. SİZLERE EVCİL HAYVANLARINIZ KONUSUNDA BİLGİ VE TECRÜBE AKTARIMINDA DA BULUNURLAR

GÖLGE ÖĞRETMENLER
DAVRANIŞ VE GELİŞİM ÖZELLİKLERİ AÇISINDAN GURUPLA, HAREKET ÖĞRENME, BECERİLERİ YÖNÜNDEN DESTEKLENMESİ GEREKEN KİŞİLERİN SINIF. OKUL, İÇİNDE BİREBİR GÖZLEMLEYEN VE BU GÖZLEMLERİ AİLE , OKUL VE UZMAN KİŞİLERLE PAYLAŞAN VE ÇOCUKLARIN DAVRANIŞ SORUMLULUKLARINI ÜSTLENEN KİŞİLERDİR. GÖLGE ÖĞRETMENLER ÇOCUKLARIN SOSYAL HAYATINI AKTİVİTELERİNİ SOSYAL İLİŞKİLERİNİ KOORDİNE VE ORGANİZE EDERLER. OTİZMLİ ÇOCUKLARIN DESTEKLENMESİNDE GÖLGE ÖĞRETMENLERDEN YARARLANILIR.

EV İŞLERİNE YARDIMCILAR
GÜNLÜK HAYATTA EV ORTAMIMIZDA YAPTIĞIMIZ İŞLERİ(YEMEK , BULAŞIK, ÜTÜ, TEMİZLİK VS.,VB.) SİZLERİN YETERİNCE VAKİT AYIRAMAYIŞINIZDAN VEYA DİĞER SEBEPLERDEN DOLAYI YAPAN KONUSUNDA UZMAN ÜCRETLİ PERSONELDİR. YATILI VEYA GÜNÜ BİRLİK SAATLİK YADA SADECE BİR İŞİN YAPILMASI AMACIYLA ANLAŞMA YAPILABİLİR.

BOYA BADANA TAMİRATÇILAR

HER TÜRLÜ MEKAN VE KONUTLARINIZIN BOYA BADANA TEMİZLİK CİLALAMA YADA BU YERLERDE OLUŞAN BASİT TAMİRAT VE TADİLAT İŞLERİNDE(MUSLUK, ELEKTRİK, FAYANS, DÖŞEME,VS,VB,) SİZLERE YARDIMCI OLACAK ÜCRETLİ PERSONELDİR.

İLETİŞİM:
İnt.adrs.
www.hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
www.hakkisenerajans.com
www.hakkisener.com
Hotmail:
hakkisenertatil
hakkisenergayrimenkuldanismanlik
hakkisenerajans
TEL:0536 406 2297

Okumaya Devam Et

© 2021 Hakkı Şener Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri. All Rights Reserved