TÜRKİYE’ DE ŞUAN MEVCUT BULUNAN BÜTÜN GÜNCEL SORUNLARI ÇÖZÜMLEYİP BİTİRMENİN EN NET EN GENEL YOLU. hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

TÜRKİYE’ DE ŞUAN MEVCUT BULUNAN BÜTÜN GÜNCEL SORUNLARI ÇÖZÜMLEYİP BİTİRMENİN EN NET EN GENEL YOLU.
hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297
.A. BİR KERE SEÇTİĞİN SİYASETÇİYİ, BİR DAHA SEÇMEYECEKSİN. BİR KERE SEÇİLEN AĞZA, MUHTAR, ENCÜMEN ÜYESİ, MECLİS ÜYESİ, BELEDİYE BAŞKANI, MİLLETVEKİLİ, BAŞBAKAN, CUMHURBAŞKANI, BAŞKAN VS. VB. BİR KERE SEÇ BİR DAHA SEÇME.
.B. İKİ BİN ÜÇYÜZ YİRMİ TÜRK LİRASI 2320TL. HALKA BELİRLENEN ASGARİ ÜCRET GİBİ BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARI EN DÜŞÜK KADROSUNDAN/ KADEMESİNDEN, EN YÜKSEK KADROSU/ KADEMESİNE KADAR BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARI İKİ BİN BEŞ YÜZ TÜRK LİRASI 2500TL. SABİT ÜCRET İLE ÜCRETLENDİRİLECEK. ÜCRET AYNI OLACAK, FARK STATÜ KADRO MAKAMDA OLACAK.
.C. BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARI, TÜRKİYE NÜFUSU VE ÇALIŞACAK İNSAN SAYISINA GÖRE, SÜRESİ BELİRLENEN YIL KADAR (ÜÇ ,BEŞ, ON GİBİ) SIRAYLA KAMU GÖREVİNDE BELİRLİ SÜRELER YILLAR ÇALIŞACAK. SONRA ÖZEL VEYA KENDİ İŞLERİNİ YAPACAK. İNSANLAR BELİRLENEN SÜREYİ ÇALIŞMA YAŞ SINIRLARI İÇERİSİNDE İSTEDİĞİ ZAMAN VEYA GEREKLİ YETERLİLİĞİ SAĞLADIĞI ZAMAN KULLANABİLECEK. ÖRNEĞİN NÜFUSA GÖRE BEŞ YIL KAMU HİZMETİNDE ÇALIŞMA HAKKI VAR İSE, BİR KİŞİ BUNU TALEP VE BOŞ KADRO DURUMUNA GÖRE GENÇ YAŞLARINDA KULLANABİLECEĞİ GİBİ ERTELEYEREK İLERİKİ YAŞLARINDADA KULLANABİLECEK. YANİ KAMU GÖREVLERİ BİR KİŞİNİN 25YIL, OTUZ YIL ÇALIŞARAK EMEKLİ OLDUĞU MESLEK STATÜSÜNDEN ÇIKARILACAK.
.Ç. SİYASET ŞUAN Kİ GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ EMEKLİ OLUNACAK BİR MESLEK KİSVESİNDEN .A. MADDESİNDE BELİRTTİĞİM YÖNTEMLE SOYUTLANMIŞ ARINDIRILMIŞ OLACAK. BÖYLECE HER TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI SİYASİ KADROLARDA SİYASET YAPMA ÜLKESİNE HİZMET  ETME FIRSATINI BİR DÖNEMLİK VE HALKIN SEÇMESİYLE SEÇİMLE VERDİĞİ GEÇİCİ  GÖREVLENDİRMEYLE ELDE ETMİŞ OLACAK.
.D. ATATÜRK VE ONUN SİYASİ PARTİSİ VE DİĞER SAHİP OLDUĞU BÜTÜN DEĞERLER, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN TEMELİ OLUP, BUGÜN BİRİLERİNİN SİYASET ALETİ VE SİYASET MALZEMESİ TOPLANMA NOKTASI ÖRGÜTÜ OLAMAZ. ÇÜNKÜ ATATÜRK VE SAHİP OLDUĞU DEĞERLER, TÜM TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ HALKINA VATANDAŞINA AİTTİR. BU KAPSAMDA ATATÜRK’ÜN SİYASİ PARTİSİ ATATÜRK VE BÜTÜN DİĞER DEĞERLERİYLE BİRLİKTE KORUMA ALTINA ALINMALI VE SÜREKLİ OLARAK KAZANAN PARTİ VE LİDER OLAK FAHRİ BİR PARTİ VE YÖNETİCİ OLARAK DEĞİŞEN BÜTÜN ÜLKE YÖNETİMLERİNCE KABUL EDİLMELİDİR.
.E. KURAN-I KERİM, BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARININ ANLADIĞI BİLDİĞİ DİL OLAN TÜRKÇE DİLİNDE, AKADEMİK BİLİMSEL TAM TÜRKÇE MEALİNDEN BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKINA ÖĞRETİLECEK. TOPLUMSAL DÜZENİN SAĞLANMASI İÇİN BU ŞART. ÇÜNKÜ KURAN-I KERİMİ KENDİ DİLİNDE ANLAYAN HAYATINA UYGULAYAN HİÇ BİR MÜSLÜMANIN DİĞERİNE KÖTÜLÜK YAPMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. BÖYLECE ANAYASAL DÜZEN VE İNSAN HAKLARI BELGELERİ KORUMASI ALTINDA İNSANLARIN ZİHNEN, BEDENEN, MANEN, MADDEN ZARAR GÖRMEDEN YAŞAMASI SAĞLANACAK. ÜLKENİN BÜTÜN FERTLERİ KURAN-I KERİMİ ÇOK İYİ BİLDİĞİNDE, ÜLKE YÖNETİM ŞEKLİNİN ZATEN BİR ÖNEMİ OLMAYACAK. BUNU BÜTÜN ÜLKE VATANDAŞLARI, BİZZAT HİSSEDEREK, YAŞAYACAK, ANLAYACAK, GÖRECEK.
.F. BÖYLECE TÜRK VE MÜSLÜMAN, BÜTÜN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ HALKI VATANDAŞI, EŞİT ŞARTLARDA ÜLKESİNİN SİYASİ, İDARİ KADROLARINDA, ÜLKE YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLMA HAKKI BULURKEN; AYNI ŞEKİLDE DEVLET VE KAMU GÖREVLERİNDE DE EŞİT ŞEKİLDE ÇALIŞMA VE HİZMET ETME FIRSATINI BULMUŞ OLACAK. DEVLETİN BÜTÜN GÖREV KADRO VE ALANLARINA EŞİT ŞEKİLDE UYGULANAN BU SİSTEMLERLE, TÜRKİYE AYRILIKLARLA SİYASET YAPAN, KAMU GÖREVİ ALAN VE YAŞAM SÜREN BİR ÜLKE OLMAKTAN ÇIKARILIP, AYNILIKLARLA BENZERLİKLERLE HEP BİRLİKTE, HEP BİR ARADA YÜRÜYEN VATANDAŞLARI OLAN, BİR ÜLKE HALİNDE GELECEĞE GÜVENLE YÜRÜYECEK.
BU KAPSAMDA BİZ BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKI OLARAK OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN TORUNLARIYIZ. OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN MİRASI OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİNDE SAHİPÇİLERİYİZ. TÜRK’ ÜZ, MÜSLÜMAN’IZ, CUMHURİYETÇİYİZ (ATATÜRKÇÜ VE DEMOKRATİK) TÜRKİYELİYİZ. BİZ FARKLILIKLARIMIZLA PARAMPARÇA OLMAK YERİNE, BU ÇERÇEVEDEKİ AYNILIKLARIMIZ, YANİ BENZERLİKLERİMİZLE BİR VE BERABERİZ. BU KAPSAMDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN BAKASINI, GELİŞMESİNİ, BÜYÜMESİNİ DÜNYA ÜZERİNDE SÖZ SAHİBİ OLAN BİR ÜLKE OLMASINI İSTEYEN BÜTÜN KİŞİ KURUM VE KURULUŞLARIN BU ÇERÇEVEDE ZİHNİNE, BEYNİNE, SÖYLEMLERİNE, DAVRANIŞLARINA VE HAREKETLERİNE DÜZEN VERMESİ GEREKMEKTEDİR. FARKLI ŞEYLER ARAYANLAR YADA DÜŞÜNENLER İÇİN DÜNYA ÜZERİNDE DÜŞÜNCELERİNE UYGUN ÜLKE MİLLET VE YAŞAM ALANI ÇOK FAZLA OLARAK BULUNMAKTADIR. MEVCUT DURUMUN VE ÖNE SÜRDÜĞÜM ÇÖZÜM YOLLARININ, YETKİLİ SİYASİ, İDARİ, HUKUKİ VS.VB. MAKAMLAR VE BÜTÜN KAMUOYU (REFERANDUM KAPSAMINDA) TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEBİLMESİ VE GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILABİLMESİ MAKSADIYLA ŞİKAYETÇİYİM. hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

TÜRKİYE' DE ŞUAN MEVCUT BULUNAN BÜTÜN GÜNCEL SORUNLARI ÇÖZÜMLEYİP BİTİRMENİN EN NET EN GENEL YOLU. hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

TÜRKİYE’ DE ŞUAN MEVCUT BULUNAN BÜTÜN GÜNCEL SORUNLARI ÇÖZÜMLEYİP BİTİRMENİN EN NET EN GENEL YOLU. hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

Tokat’lı Hakkı ŞENER VAKFI (STRATEJİK ÜRÜNLER GELİŞTİRME ÜRETME TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE DİĞER TÜRK YÖRELERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİM SPOR KÜLTÜR TURİZM TANITIM YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA)
Hakkı ŞENER DANIŞMANLIK
ÖZGEÇMİŞ SİTELERİN HAKKIMIZDA
SEKMESİNDE MEVCUT
AD SOYAD ŞEHİR ADRES FİRMA
ÜNVAN İLETİŞİM SEBEBİNİ
BİZE SMS MESAJ YADA MAİL
GÖNDEREBİLİRSİNİZ
hakkisener.com
hakkisenerajans.com
hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
Hakkı ŞENER
0536 406 2297

Yorum Gönder