T.C. TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ HALKINA İLGİLİ MAKAMLARA hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

T.C. TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ HALKINA İLGİLİ MAKAMLARA
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİNDE, DEVLETİN KENDİ VATANDAŞINDAN VERGİ BORCU, CEZA BORCU, HARÇ DİĞER VS. VB. NEDENLE PARA ALIRKEN, BUNLARI HAÇZETMEYE ÇALIŞIRKEN, BENİM ON İKİ YILLIK İCRA ALACAKLARIM VE DİĞER VATANDAŞLARIN İCRA ALACAKLARI TAHSİL EDİLEREK, VEYA TAHSİL SÜRESİ DEVLET TARAFINDAN GECİKTİRİLDİĞİ İÇİN DEVLET TARAFINDAN ÖDENMEZKEN, KAPIMA DEVLET KURUMLARI TARAFINDAN AÇ DİYE FUHUŞ KADINLARI GÖNDERİLİYORKEN, BU ÜLKEDE İNSANLAR İŞSİZ VE AÇ OLDUĞU BAHANESİYLE BİRBİRİNE HER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPIYOR. DEVLETTE BUNU TEŞVİK EDERCESİNE YARDIM PARASI VERİRKEN VATANDAŞA BİRBİRİNE KÖTÜLÜK YAPTIRIYORKEN, BU ÜLKENİN HİÇ BİR DEVLET KURULUŞU, ÖZEL SİVİL KURULUŞLARDA DAHİL, BU TARİHTEN İTİBAREN BÜTÜN VATANDAŞIN ONAYINI ALMADAN (REFERANDUM) TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI DIŞARISINA, YARDIM, BAĞIŞ, HİBE VS.VB. YAPAMAZ. HİÇ BİR KAMU KURUMU ÇALIŞANI #2320TL ASGARİ ÜCRETTEN DAHA FAZLA MAAŞ ALAMAZ. BÜTÜN KAMU ÇALIŞANI MAAŞLARININ SABİT =2500TL YAPILMASI MAKSADIYLA VE HALKA SORULMASI MAKSADIYLA BEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLARAK ŞİKAYETÇİYİM. ŞİKAYETİMİ YİNELİYORUM.01.01.2021 YİRMİ YILDIR YÖNETİMDE OLANLARIN TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINA YAPTIKLARI YARDIM BAĞIŞ HİBE VS.VB. KADAR VE BU TARİHTEN İTİBAREN BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARINA =2500TL ÜZERİNDE ÖDENECEK ÜCRET TOPLAMI KADAR HER AY VAKFIMA CUMHURBAŞKANLIĞI/BAŞKANLIK TARAFINDAN BAĞIŞ HİBE YAPILMASINI İSTİYORUM01.01.2021. hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297 Bu yazıya katılan vatandaş kendiside mail vs. ile şikayet edebilir bize sms mesaj mail atabilir.

T.C. TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ HALKINA İLGİLİ MAKAMLARA

Tokat’lı Hakkı ŞENER VAKFI (STRATEJİK ÜRÜNLER GELİŞTİRME ÜRETME TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE DİĞER TÜRK YÖRELERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİM SPOR KÜLTÜR TURİZM TANITIM YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA)
Hakkı ŞENER DANIŞMANLIK
ÖZGEÇMİŞ SİTELERİN HAKKIMIZDA
SEKMESİNDE MEVCUT
AD SOYAD ŞEHİR ADRES FİRMA
ÜNVAN İLETİŞİM SEBEBİNİ
BİZE SMS MESAJ YADA MAİL
GÖNDEREBİLİRSİNİZ
hakkisener.com
hakkisenerajans.com
hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
Hakkı ŞENER
0536 406 2297

Yorum Gönder