12 YILDIR TAHSİL EDİLMEYEN İCRA ALACAKLARIMIN TAHSİL EDİLMESİNİ TAHSİL EDİLEMİYORSA, TOPLAM TUTARLARIN TALEPLERİM DOĞRULTUSUNDA CUMHURBAŞKANLIĞI/ BAŞKANLIK MAKAMINCA ALENİ HESAPLARIMA ACİL OLARAK ÖDENMESİNİ İSTİYORUM. HAKLI OLDUĞUM İÇİN AÇMIŞ OLDUĞUM DAVALARIN ELEKTRONİK POSTA İLE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM ELEKTRONİK DİLEKÇELER VE DAVA DİLEKÇELERİM DOĞRULTUSUNDA, LEHİME SONUÇLANDIRILMASINI VE KAZANILAN TAZMİNAT TUTARLARININ TALEPLERİM DOĞRULTUSUNDA ALENİ HESAPLARIMA ACİL OLARAK ÖDENMESİNİ, AKSİ TAKDİRDE GEREKLİ ÖDEMELERİN CUMHURBAŞKANLIĞI/ BAŞKANLIK TARAFINDAN ALENİ HESAPLARIMA ÖDENMESİNİ İSTİYORUM. GEREKLİ BİLGİLER ADALET BAKANLIĞININ MATBUĞU VE UYAP SİSTEMİNDE VE İNTERNET SİTELERİMDE BULUNMAKTADIR. ŞİKAYETÇİYİM 15.01.2021 hakkisener.com hakkisenerajans.com hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com Hakkı ŞENER 0536 406 2297

12 YILDIR TAHSİL EDİLMEYEN İCRA ALACAKLARIMIN TAHSİL EDİLMESİNİ TAHSİL EDİLEMİYORSA, TOPLAM TUTARLARIN TALEPLERİM DOĞRULTUSUNDA CUMHURBAŞKANLIĞI/ BAŞKANLIK MAKAMINCA ALENİ HESAPLARIMA ACİL OLARAK ÖDENMESİNİ İSTİYORUM.
HAKLI OLDUĞUM İÇİN AÇMIŞ OLDUĞUM DAVALARIN ELEKTRONİK POSTA İLE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM ELEKTRONİK DİLEKÇELER VE DAVA DİLEKÇELERİM DOĞRULTUSUNDA, LEHİME SONUÇLANDIRILMASINI VE KAZANILAN TAZMİNAT TUTARLARININ TALEPLERİM DOĞRULTUSUNDA ALENİ HESAPLARIMA ACİL OLARAK ÖDENMESİNİ, AKSİ TAKDİRDE GEREKLİ ÖDEMELERİN CUMHURBAŞKANLIĞI/ BAŞKANLIK TARAFINDAN ALENİ HESAPLARIMA ÖDENMESİNİ İSTİYORUM. GEREKLİ BİLGİLER ADALET BAKANLIĞININ MATBUĞU VE UYAP SİSTEMİNDE VE İNTERNET SİTELERİMDE BULUNMAKTADIR. ŞİKAYETÇİYİM 15.01.2021
BİR KERE SEÇ AYNI SİYASETÇİYİ BİR DAHA SEÇME YANİ BİR KERE SEÇTİĞİN MUHTAR BELEDİYE BAŞKANI MİLLETVEKİLİ MECLİS ÜYESİ ENCÜMEN BAŞBAKAN CUMHURBAŞKANI BAŞKAN VS. VB. BİR DAHA SEÇMEYECEKSİN. BİLİNÇLİ SEÇMEN OLACAKSIN. SEÇMEKTEN KORKMAYACAKSIN. SEÇİLMEKTEN KORKMAYACAKSIN. “KENDİN PARTİ KUR BAĞIMSIZ ADAY OL”
TÜRK VE MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKI FARKLILIKLARINLA BÖLÜNÜP PARÇALANMAK YERİNE AYNILIKLARINLA BİRLEŞİP BİR BÜTÜN OL. BÜTÜN SOMUNU KİMSE YUTAMAZ. PARÇALAMIŞ LOKMAYI HERKES YER YUTAR. AKILLI OL AKILLI.
İSTANBUL’DA SATILIK KİRALIK SIFIR DAİRE
İSTANBUL’DA SATILIK/KİRALIK YALI KÖŞK VİLLA
AFYON’DA SATILIK KİRALIK TERMAL DEVREMÜLK

12 YILDIR TAHSİL EDİLMEYEN İCRA ALACAKLARIMIN TAHSİL EDİLMESİNİ TAHSİL EDİLEMİYORSA, TOPLAM TUTARLARIN TALEPLERİM DOĞRULTUSUNDA CUMHURBAŞKANLIĞI/ BAŞKANLIK MAKAMINCA ALENİ HESAPLARIMA ACİL OLARAK ÖDENMESİNİ İSTİYORUM.

Tokat’lı Hakkı ŞENER VAKFI (STRATEJİK ÜRÜNLER GELİŞTİRME ÜRETME TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE DİĞER TÜRK YÖRELERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİM SPOR KÜLTÜR TURİZM TANITIM YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA)
Hakkı ŞENER DANIŞMANLIK
ÖZGEÇMİŞ SİTELERİN HAKKIMIZDA
SEKMESİNDE MEVCUT
AD SOYAD ŞEHİR ADRES FİRMA
ÜNVAN İLETİŞİM SEBEBİNİ
BİZE SMS MESAJ YADA MAİL
GÖNDEREBİLİRSİNİZ
hakkisener.com
hakkisenerajans.com
hakkisenergayrimenkuldanismanlik.com
Hakkı ŞENER
0536 406 2297

Yorum Gönder